PředchozíDalší
Lišcí farmaFree wifi
Česky Deutsch English

Možné aktivity v okolí

Turistika v Jizerských horách

Do Jizerských hor můžete přijet v kterémkoliv ročním období a vždy si odnesete plno zážitků. Rozsáhlá síť značených cest Vás dovede k nesčetným turistickým cílům a přírodním zajímavostem. V letním období si můžete odpočinout u některého z přírodních koupališť.

Cykloturistika a běžecké tratě v Jizerských horách

Jizerské hory jsou ideálním terénem pro cykloturistiku. Cyklistické trasy jsou místy jsou nejčastěji s asfaltovým povrchem, panelové cesty, či zhutněné perkem. Na své si přijdou jak příznivci náročných terénů tak i rekreační příznivci cykloturistiky, popř. rodiny s dětmi.
Návštěvníci Bedřichova mohou využít nabídku cyklopůjčoven, či cykloservisů.
V průběhu roku se pořádá v Jizerských horách řada závodů na kolech.
Běžecké tratě v Jizerských horáchJizerská magistrála
Bedřichov je jednou z nejvýše položených obcí v Jizerských horách a vůbec v Čechách. V zimním období tu bývá velké množství sněhu. Běžecké tratě v Bedřichově proslavily Jizerské hory mezi příznivci bílé stopy. Terén lyžařských stop je ideální pro všechny běžkaře a nadmořská výška zajišťuje dostatek sněhu po celé zimní období.
Jizerská 50
Jizerská lyžařská magistrála Vám nabízí již 155 km strojově upravovaných tras, které Vás provedou po celých Jizerských horách. Tratě Jizerské magistrály nejsou náročné proto je zvládnou i začátečníci. Nejznámější závod je Jizerská padesátka, která začíná a končí na bedřichovském stadionu.

Sjezdové lyžování, lyžařská střediska

Jizerské hory jsou vhodné i pro sjezdové lyžování. Ski areály Jizerských hor jsou oblíbeným cílem sjezdového lyžování. V blízkém okolí Liščí Farmy jsou to lyžařská střediska Bedřichov, Severák, Tanvaldský Špičák popř. Ještěd. Všechna střediska nabízejí lyžařské školy a půjčovny lyžařského vybavení.
h3. Ski areál Bedřichov – vzdálený 1 km – 8 vleků, 10 sjezdovek, obtížnost červená a modrá s večerním lyžováním a technickým zasněžováním je vhodný jak pro náročnější lyžaře, tak i pro rodiny s dětmi. Parkoviště přímo u vleku v ceně jízdného. Navštivte ski areály na SKI Jizerky.

Ski areál Severák

3,5 km od chaty. 10 vleků, 11 sjezdovek, obtížnost červená a modrá s večerním lyžováním a technickým lyžováním. Sjezdové tratě jsou vhodné pro rodiny s dětmi a především pro všechny, kdo s lyžováním začíná. Novinkou je i pohyblivý koberec usnadňující výuku.. pro náročnější lyžaře je zde červená sjezdovka Jih a pro vyznavače volného stylu je zde snowpark. Parkoviště v ceně jízdného přímo u vleku.

Ski areál Špičák

10 km vzdálený, 7 vleků a 1 lanovka, 10 sjezdových tratí, obtížnost černá, červená a modrá s večerním lyžováním a technickým zasněžováním. Sjezdové tratě jsou vhodné pro všechny lyžaře. Parkoviště v ceně jízdného u vleků a lanovky.

Ski areál Ještěd

15 km od chaty, 5 vleků a 4 lanovky, 12 sjezdovek obtížností černá, červená a modrá s večerním lyžování a technickým zasněžováním. Tratě jsou vhodné pro všechny kategorie lyžařů.

Zima - BedřichovZima - BedřichovZima - Bedřichov

Horská chata “Liščí farma”
Janov nad Nisou 1236, PSČ 468 11
tel.: 00420 608 155 766
E-mail: liscifarma@seznam.cz
2009 | grafika a web esluzby.net Partneři: Chata Tour