PředchozíDalší
Lišcí farmaFree wifi
Česky Deutsch English

Okolí Ještěd

Liščí Farma se nachází v okrajové klidné části Bedřichova, v pěkném a čistém prostředí Jizerských hor, které je jako stvořené pro trávení Vaší aktivní dovolené , či relax v Jizerských horách. Chata je obklopena udržovanou travnatou plochou, která přechází v les. 500 m od chaty si můžete zajistit jízdu na koních a v Janově nad Nisou 4km od chaty se může vydovádět celá vaše rodina na bobové dráze.
Ubytování s dětmi v BedřichověJizerské hory
Překrásné prostředí, nádherná příroda na horách a dostatek příležitostí pro trávení volného času, to je ideální místo pro pobyt celé Vaší rodiny.

Bedřichov a okolí

Obec Bedřichov v Jizerských horách leží v chráněné krajinné oblasti Jizerských hor v horském údolí ve výšce 707 m.n.m., kterým protéká říčka Bílá Nisa. Bedřichov je snadno dostupný autem i autobusem z Liberce či Jablonce nad Nisou.
V Bedřichově je Vám k dispozici:

V blízkém okolí je řada značených turistických a cykloturistických tras s množstvím zajímavých míst – rozhledny, přehrady, pomníčky atd.

Tanvaldský Špičák
Rozhledna Královka 300m vzdálená od chaty je jednou z nejznámějších rozhleden Jizerských hor, která se tyčí nad Bedřichovem . Je zde možné stravování.
Rozhledna Slovanka 4 km vzdálená.
ŠámalkaNová Louka – údolní rašeliniště ve výšce 770 m.n.m. s loveckým zámečkem Šámalova chata. Nová Louka je významnou křižovatkou turistických cest. Je vzdálena 2,5 km.
Bedřichovská přehrada na Černé Nise je vzdálená 3,5 km.
Josefodolská přehrada je 2km od chaty.

Horská chata “Liščí farma”
Janov nad Nisou 1236, PSČ 468 11
tel.: 00420 608 155 766
E-mail: liscifarma@seznam.cz
2009 | grafika a web esluzby.net Partneři: Chata Tour